Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/weselnystyl/domains/wisniewskihotel.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/weselnystyl/domains/wisniewskihotel.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 » Oferta grupowa :: Hotel Wiśniewski***
facebook

Oferta grupowa

Hotel Wiśniewski przewiduje rabaty w zależności od wielkości grupy

Z myślą o naszych klientach postaramy się przygotować specjalne menu w preferencyjnych dla Państwa cenach. Obsługa restauracji i hotelu sprawi, że pobyt u nas będzie niezapomniany wrażeniem, które zachęci Państwa do ponownego odwiedzenia Hotelu Wiśniewski.

Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych gości i z przyjemnością pomożemy Państwu w zaplanowaniu ciekawego pobytu w naszych rejonach. Przy większej grupie osób możemy zorganizować wycieczki tematyczne, np. do Sandomierza, imprezy integracyjne połączone z atrakcjami typu ruady, spływ kajakowy i zakończone ogniskiem, bądź grillem. Służymy pomocą i radą, aby uczynić Państwa pobyt w naszym hotelu jeszcze bardziej wyjątkowym.

Szczegóły oferty grupowej ustalamy indywidualnie

loading ...