facebook

Informacje ogólne

Dzień Ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu i zawsze powinien być wyjątkowy zarówno dla Pary Młodej jak i przybyłych gości. Warto więc dołożyć wszelkich starań aby chwila ta była idealna i niepowtarzalna, a powracającym po latach wspomnieniom zawsze towarzyszył na twarzy uśmiech i sentyment.

Gwarantujemy, że w stylowych i gustownych wnętrzach Pałacyku Różanego będą mogli Państwo przeżyć te chwile w sposób wyjątkowy, a marzenia o niezwykłym przyjęciu weselnym staną się rzeczywistością. Pałacowa architektura, eleganckie dekoracje oraz przyciągające wzrok kryształowe żyrandole sprawią, iż Wasi goście poczują się jak na prawdziwym królewskim przyjęciu, a Wam pozostaną piękne i niezatarte wspomnienia.

Począwszy od oryginalnego menu, wyszukanych potraw, ciekawie połączonych smaków, po dbałość o estetycznie podanie dań to główne zalety naszej kuchni.
Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, uwzględniamy życzenia naszych Klientów oraz chętnie  dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

loading ...