facebook

Ślub plenerowy

Ślub plenerowy
Ciekawa alternatywa dla Par chcących tak uroczysty moment jakim jest ślub uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym. Możliwość wyjścia poza mury urzędu jest bardzo kusząca- chętnie przygotujemy odpowiedni ku temu anturaż i dopilnujemy najdrobniejszego szczegółu, by w pełni zadowolić Narzeczonych. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie niezbędne do organizacji ceremonii zaślubin w plenerze. Odbiegając od standardowych kanonów proponujemy ciekawe i nowoczesne rozwiązania, które na pewno zachwycą Państwa i gości. Godło, białe pokrowce, obrus na stole dla urzędnika, zadbane poszycia na zadaszeniach, odpowiednio ustawione krzesła dla gości, długi dywan… to tylko kilka detali, które stworzą harmonijny obraz, a gościom pozwolą poczuć się wytwornie i elegancko.

Po więcej informacji zapraszamy tu: ŚLUB W PLENERZE

Fontanna czekoladowa
Słodkie uzupełnienie bufetu nie tylko przykuje uwagę najmłodszych gości, ale i zachwyci smakiem tych trochę starszych. Atrakcja, która idealnie spełni się zarówno na przyjęciu weselnym jak i każdym innym, na którym pojawią się wielbiciele ciepłej, aksamitnej czekolady najwyższej jakości. Fontanna czekoladowa idealnie pasuje na wesela, poprawiny, urodziny, chrzty, komunie, kinderbale, wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy młodzieżowe, studniówki, bankiety, imprezy integracyjne, szkolenia, targi, drzwi otwarte firmy, oraz wszystkie inne uroczystości. Oferujemy Państwu profesjonalne fontanny 5-kaskadowe o wysokości 80cm.

Po więcej informacji zapraszamy tu: FONTANNA CZEKOLADOWA

Strefa chillout
Nawet podczas najlepszej zabawy każdy marzy o chwili wytchnienia w ciszy i spokoju. Dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest zorganizowanie strefy chillout- czy to pod zadaszeniem, czy pod gołym niebem albo w sali. Idealnie nadawać się będą do tego wygodne tapicerowane meble i efektowne namioty- gwarantujemy, że takie rozwiązanie na długo pozostanie w pamięci gości, którzy dzięki regeneracji sił podczas przyjęcia zaszczycą was swoją obecnością do białego rana.

Po więcej informacji zapraszamy tu: STREFA CHILLOUT

Poprawiny w namiocie
Po udanym weselu chęć gości na dalsze biesiadowanie nie słabnie- wręcz wzmaga się! Jeżeli chcecie zorganizować poprawiny w luźnym, piknikowym stylu czy w domowym zaciszu jednak w eleganckiej odsłonie- to nie stanowi dla nas problemu. W bogatej ofercie każdy znajdzie namiot i wyposażenie, które spełnią jego oczekiwania- niezależnie od liczby gości czy charakteru przyjęcia.

Po więcej informacji zapraszamy tu: POPRAWINY W NAMIOCIE

loading ...